بادی اسپلش چیست ؟ طرز استفاده از بادی اسپلش + بهترین برند ها

بهترین برند های بادی اسپلش ، بادی اسپلش چیست و چگونه از آن استفاده کنیم

همه ما عاشق عطر ها هستیم ، مخصوصا خانوم ها ( البته خیلی از آقایون هم عاشق عطر ها هستند ولی نه به اندازه خانوم ها …. ) چون دوست داریم همه جا بوی خوبی بدهیم. حتی در خانه .
ممکن است به تازگی با اسم بادی اسپلش ها آشنایی پیدا کرده باشید ، زیرا آن ها به تازی وارد بازار شدند ، اما اکثر ماها از قدیم از لوسیون های بدن برای خوشبو بودن و البته لطافت پوست استفاده کرده ایم .
اما واقعا بادی اسپلش چیست؟ چرا باید از بادی اسپلش ها استفاده کرد؟ بادی اسپلش شاین دار ( اکلیلی چیست ) و طرز استفاده آن برای همه ماها سوال است . خب این مقاله برای شماست تا به جواب تمامی سوالات توی ذهنتون برسید .
با توتفرنگی لند همراه باشید .

بادی اسپلش چیست ؟

بادی اسپلش ها نسخه سبک تر عطر ها هستند . بادی اسپلش ها نسبت به عطر ها بوی نرم تری دارند و البته دلنشین تر . اما رایحه آنها مانند عطر ها نیست و ممکنه تا حدود 3 ساعت روی بدن باقی بمانند .

اما حالا که میدونید بادی اسپلش چیه ، باید از خودتون بپرسید خب چرا زمانی که عطر ها بیشتر ماندگاری دارند من باید از بادی اسپلش استفاده کنم ؟

خب ما جواب این سوال شمارو با 3 دلیل پاسخ میدهیم

1- اگر به بو های شدید حساسیت دارید ، بهترین گزینه بادی اسپلش است
2- اگر میخواهید بوی نرم تر و غلیط عطر ندهید
3- بعد از دوش گرفتن احساس سبک تر و بهتری خواهید داشت

همانطور که قبل تر گفتم ، بادی اسپلش ها نسبت به عطر ها بوی سبک تری دارند . اما تفاوت اصلی آن ها با دئودورانت ها (دئودورانت نوعی محصول است برای از بین بردن بوی بد زیر بغل )این است که به اندازه کافی قوی نیستند تا شما را از بوی بد زیر بغل و … در امان نگه دارند .

ادامه مطلب
بهترین ورزش ها برای رشد مو

طرز استفاده از بادی اسپلش ها

تفاوت بادی اسپلش با عطر

استفاده از بادی اسپلش ها آسان است . فقط کافیست مقداری از آن را روی مچ دست خود بزنید و مچ دستان را به دیگری بزنید و بمالید ، همچنین میتوانید از آن به کناره های گردن خود نیز بزنید .

اگر قصد استفاده از آن بعد از دوش گرفتن را دارید ، کافیست روی بدن خیس خود مقداری از آن را اسپری کنید و سپس با حوله آن را خشک کنید .

اول از همه شما می توانی از اسپری های بدن به هر جای بدن که دوست دارید بزنید.
متداول ترین روش استفاده از بادی اسپلش ها ، بعد از دوش گرفتن و اسپری کردن آن روی تمام نقاط بدن است.
البته من به شخصه دوست دارم روی بدن خیس آن را اسپری کنم . با این روش می توانم آن را روی تمام نقاط بدنم پخش کنم بدون اینکه بوی خیلی شدیدی داشته باشد .
نکته دیگری که باید از بادی اسپلش ها در ذهن خود داشته باشیم این است که آنها تداوم عطر ها را ندارند و باید چندین بار در روز از آنها استفاده کنیم .
شما می توانید از آن ها درخانه ، در زمان خواب یا موقع بیرون رفتن نیز استفاده کنید . شما می توانید در هر جایی از بادی اسپلش ها استفاده کنید .
اما من شخصا دوست دارم زمانی که برای قرار های کاری به بیرون میروم از عطر ها استفاده کنم ، اما برای ماندن در خانه یا بعد از حمام ، بادی اسپلش ها را ترجیح می دهم . همچنین دوست دارم روی لباس هایم از بادی اسپلش استفاده کنم
اما در اینجا به شما چند روش استفاده دیگر از آن ها را به شما می گوییم .

1- عالی است که در این روز های گرم تابستانی از بادی اسپلش ها استفاده کنیم
2- بعد از ورزش یا تمرین کردن دوش بگیرید و مقداری از آن را برای طراوت پوست خود اسپری کنید .
3- مقداری بادی اسپلش را برای آرامش بیشتر ، روی وان آب داغ بپاشید

ادامه مطلب
10 مورد برترین مواد غذایی برای آبرسانی پوست !

موارد استفاده از بادی اپلش ها : بادی اسپلش ها برای چه مواردی استفاده می شوند؟

من می بینم که خیلی از افراد بادی اسپلش را به عطر ها ترجیح می دهند فقط برای اینکه دوست دارند احساس سبک تری داشته باشند.
اما اگر می دانید که مشکلی با بادی اسپلش ها و نحوه استفاده آن ها ندارید ، من به شما چند پیشنهاد برای استفاده بهتر از آن ها را به شما می دهم .

استفاده بعد از دوش گرفتن برای طراوت بیشتر

در اینجا روش هایی که خود از آن ها استفاده می کنم را برای شما به اشتراک می گذارم .

1- من دوست دارم زمانی که هنوز قطره های آب روی بدنم هست مقداری از بادی اسپلش را روی بدنم اسپری کنم و بگذارم چند دقیقه ای بگذرد و سپس خودم را با حوله خشک کنم . من استفاده از این روش را ترجیح میدهم زیرا با این کار احساس بهتری دارم و همچنین بوی ملایم و سبکی که خیلی تیز نیست و به بدنم طراوت و سبکی بیشتری می دهد .

این کار باعث میشود تا بوی ملایم عطری در بدن خودم حس کنم و این امر به من احساس بهتری می دهد . همچنین احساس می کنم که انگار بیشتر مراقب بدن خودم هستم .

2-من دوست دارم بعد از دوش گرفتن در خانه بوی خوبی را احساس کنم ، اما عطر اینگونه نبود . زمانی که از عطر استفاده می کردم
تندی بو و همچنین تیزی آن باعث ایجاد سر درد و سرگیجه فراوان می شد .


اما زمانی که از بادی اسپلش در خانه استفاده می کنم و در موقع نشتن و فیلم دیدن یا حتی غذا خوردن زیرا تحرک خاصی نداریم برای همین ، استفاده از بادی اسپلش ها بخاطر اینکه بوی ملایم تری دارند خیلی حس بهتری به آدم می دهند و باعث سر درد یا سرگیجه نمی شود.

ادامه مطلب
۵ نکته برای داشتن پوست سالم

استفاده از آن در حمام برای داشتن یک استحمام عالی

موارد استفاده از بادی اپلش ها : بادی اسپلش ها برای چه مواردی استفاده می شوند؟

تا به حال یک دوش با استفاده از بادی اسپلش داشته اید؟ میدانم که اسناس های زیادی ممکن است شما در حمام های خود استفاده کنید ولی زمانی که از بادی اسپلش استفاده میکنید ، می توانید این حس خوب و سبکی را احساس کنید . خود من این دستورالعمل را استفاده کردم و به شما قول می دهم که در حمام عاشق بوی بدن خود و همچنین لطافت آن می شوید .

روی بالشت و ملافه تخت خود از بادی اسپلش اسپری کنید

هیچ چیز بهتر از این نیست که زمانی که میخواهید به خواب بروید، بوی سبک و ملایمی را روی بالشت و تخت خود حس کنید.
مگر اینکه بدن شما حساسیت داشته باشد . در غیر این صورت می توانید مقداری از بادی اسپلش را روی لباس خواب خود و حتی تخت خود اسپری کنید. نه تنها در خواب به شما احساس خوب و طراوت می دهد ، بلکه در هنگام بیدار شدن نیز حس بهتری خواهید داشت

از بادی اسپلش برای طروات داشتن لباس های درون کمد خود استفاده کنید

همانگونه که می توانید از آن روی ملافه و تخت خود استفاده کنید ، چرا نباید از آن برای لباس های درون کمد استفاده کنید؟
به شما پیشنهاد می دهم از آن ها در کمد لباس هایتان استفاده کنید تا در زمانی که می خواهید یکی از لباس های درون کمد را بپوشید ، احساس بهتری داشته و لباسهایتان معطر باشند .

آیا می توان از بادی اسپلش برای واژن استفاده کرد؟

پیشنهاد توتفرنگی لند این است از آن در صورت امکان استفاده نکنید ، زیرا استفاده زیاد از آن ممکن است باعث ایجاد عفونت واژن شود .
اما اگر تصمیم بر استفاده از بادی اسپلش ها برای خوش بو کردن واژن خود دارید ، باید به یاد داشته باشید ، زیاد نباید از آن استفاده کنید و فقط 2-3 بار در هفته این کار را انجام دهید و به صورت غیر مستقیم از آن استفاده کنید .
( بادی اسپلش را به لباس زیر خود بزنید سپس بگذارید کمی خشک شود سپس آن را بپوشید ، با اینکار از عفونت جلو گیری میکنید ، همچنین از رایحه های بادی اسپلش برای واژن خود استفاده می کنید . )

ادامه مطلب
درمان شوره سر خانگی با روغن کرچک ( 100 درصد تضمینی )

تفاوت بین بادی اسپلش با اسپری بدن

در اصل بادی اسپلش ها و اسپری های بدن هیچ تفاوتی ندارند و یک چیز هستند . اما ممکن است برخی برند ها اسپری بردن تولید کنند و برخی دیگر بادی اسپلش

تفاوت بادی اسپلش با دئودورانت چیست؟

همانطور که در ابتدای مطلب گفتم بادی اسپلش ها همانند عطر ها هستند با این تفاوت که ملایم تر و سبک تر هستند و مانند دئودورانت ها نمی توانند شما را از بوی بد زیر بغل و .. در امان نگه دارند .

بادی اسپلش های شاین دار ( اکلیلی) + کاربرد آن ها

بادی اسپلش های شاین دار ( اکلیلی) همانند بادی اسپلش های معمولی بدون اکلیل دارای بو های نرم و سبک هستند با این تفاوت که هنگام استفاده از این نوع بادی اسپلش ها می توانید زیبایی بیشتری به بدن خود با برق زدن بدهید و با همین کار کوچک ، باعث خاص نشان دادن خودتان در آن دور همی یا جلسه دوستانه شوید .
اما اگر هم نیاز به اطلاعات کامل تری دارید ، در روز های آینده مقاله مربوط به بادی اسپلش های شاین دار را ارائه خواهیم کرد .

تفاوت بین باید اسپلش شاین دار ( اکلیلی ) با بادی اسپلش معمولی

همانطور که از اسم این 2 بادی اسپلش مشخص است ، تفاوت آن ها در بوی آن ها نیست و تنها فرق بین این 2 نوع بادی اسپلش فقط شاین دار بودن یا نبودن آنهاست

تفاوت بادی لوشن ( لوسیون بدن ) با بادی اسپلش چیست؟

بادی اسپلش مایعی است که شما آن روی خود اسپری می کنید تا بوی مطبوعی به شما بدهد و لوسیون نیز کرمی است که برای زیبایی به پوست خود می مالید. همچنین شما می توانید بعد از استفاده از لوسیون به بدن خودتون از بادی اسپلش نیز استفاده کنید تا بدن شما بوی بهتری بگیرد .

معرفی چند بادی اسپلش شاین دار

بادی اسپلش جین میس شاین دار

بادی اسپلش جین میس 50 میل Jean Miss

نگاه به این عطرهای زیبا و کوچک همراه با رایحه های بی نظیر و همچنین با براق کننده نرم اسپری کنید.
بطری صاف باعث می شود مسافر راحت باشد ، اگر راحت باشید در کیف دستی شما قرار می گیرد تا هر زمان که لازم است از آن استفاده کنید.
همچنین این عطر به شما کمک می کند و اطرافیان از کنار هم لذت ببرید و لذت ببرید.
برای بزرگ شدن تصاویر روی آن ها کلیک کنید

نظر سنجی جین میس
تعدادی از نظرات کاربران در خصوص بادی اسپلش جین میس

بادی اسپلش مای مدل ENDLESS FANTASY

بادی اسپلش مای مدل ENDLESS FANTASY

بادی اسپلش زنانه‌ «مای» (My) مدل «Endless Fantasy» از اسپری‌های بدن یا خوشبوکننده است. استفاده از اسپری‌های خوشبوکننده همیشه یکی از بهترین گزینه‌ها برای استفاده در حین روز هستند. همچنین مزیت‌هایی هم از نظر سهولت استفاده و حمل نسبت به عطرها دارند. این محصول در حجم 200 میلی‌لیتری تولید می‌شود و دارای یک در نیمه‌شفاف پلاستیکی است. همچنین تفاوت آن با دیگر مدل های بادی اسپلش های شرکت مای در اکلریک بودن آن است که به نوع خود جذابیت و که لذت استفاده را با هیجان بیشتری مهیا میکند . در مجموع اگر می‌خواهید یک خوشبوکننده‌ی روزمره و همراه داشته باشید تا در هر زمان از روز خوشبو بمانید.

نظرات کاربران در مورد بادی اسپلش مای مدل ENDLESS FANTASY

بادی اسپلش های معمولی ( بدون اکلیل )

اسپری خوشبو کننده بدن سی‌گل مدل Charisma

د. این اسپری شامل سه رایحه‌ی Charisma CharmMarvel Belle Secret است که بوی مطبوعی را پس از استفاده ایجاد می‌کند. این اسپری کیفیت بالایی دارد؛ زیرا هیچ‌گونه مواد شیمیایی برای آن استفاده نشده است؛ همچنین در ترکیبات آن روغن‌ها، مرطوب‌‌کننده‌ها و ترکیبات طبیعی وجود دارند که موجب خوش‌بو و باطراوت‌شدن پوست می‌شوند.
این محصول می‌تواند آب‌رسانی نسبتا خوبی را برای پوست انجام دهد و مواد به‌کاررفته در آن برای پوست شفافیت، نرمی و تازگی به وجود می‌آورد. از دیگر خواص این ماده می‌توان به ماندگاری بالای آن اشاره کرد که پس از استفاده به تجدید آن نیاز نیست.

اسپری خوشبو کننده بدن سی‌گل مدل Charisma

بادی اسپلش شون مدل island dream

اسپری خوشبو کننده بدن سی‌گل مدل Charisma

بادی اسپلش‌های عطری محصولاتی هستند که علاوه بر خواص عموم بادی اسپلش ها دارای پرفیوم های معطر بوده که به عنوان کامل کننده عطر استفاده می‌شوند. بادی اسپلش ها با آب رسانی مناسب مانع تعریق بدن می‌شوند.
علاوه بر این آب رسانی به پوست منجر به تغییراتی نظیر شفافیت، نرمی و شادابی آن می‌شود که باعث می‌شود دیگر نیازی به استفاده از کرم پودرها روی سطح بدن نباشد. در فرمولاسیون بادی اسپلش روغن‌های گیاهی وجود دارد که باعث تغذیه و جوانی پوست بدن می‌شوند اما بهتر است از استفاده آن‌ها بر روی لباس خودداری گردد.
جهت مصرف کافیست پس از استحمام و درحالیکه پوست هنوز مرطوب است بادی ‌اسپلش را روی بدن اسپری نموده و لباس ها را به تن کرد.

نظرات در مورد بادی اسپلش شون مدل island dream

جمع بندی

سعی کردیم در این بخش تجربیات شخصی و همچنین تعاریف اصلی در مورد این محصولات را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . این پست در آینده اپدیت خواهد شد و مدل های بیشتری را بررسی خواهد کرد . اگر بادی اسپلش خاصی نیز مد نظر شماست اسم آن را در بخش نظرات همین صفحه بنویسد تا برای شما این بررسی را انجام دهیم .

2 thoughts on “بادی اسپلش چیست ؟ طرز استفاده از بادی اسپلش + بهترین برند ها

  1. زینب علیپور says:

    سلام ، مرسی از مقاله خوب و کاملتون . بادی اسپلش ویکتوریا سکرت هم بادی اسپلش خوبیه و شما این مدل رو بررسی نکردید . اگر میشه اون رو هم اضافه کنید محصول خوبیه .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *