5 ویژگی صابون داو برای پوست های چرب

5 ویژگی صابون داو برای پوست های چرب

خب می گفتید که پوست چربی دارید؟ خوب است ، چون جای درستی آمده اید ! نه تنها شما بلکه بسیاری از افراد مشهور جهان نیز از همین مشکل رنج می برند. چرا زنان ، حتی مردان باید با این نوع پوست تحریک کننده کنار بیایند. پوست چرب به خودی خود یک مشکل است ، اما همچنین منجر به سایر موارد پوستی مانند آکنه ، جوش ، جوش های سرسیاه و غیره می شود. خوشبختانه تعداد زیادی از محصولات مراقبت از پوست وجود دارد که به طور خاص برای پوست چرب فرموله می شوند.

داو یکی از آن محصولات را ارائه می دهد. این یک برند مبتنی بر محصولات مراقبت شخصی است و متعلق به Unilever است. این شرکت محصولات خارق العاده ای را برای حل مسائلی مانند کدر بودن صورت ، که به دلیل ترشحات روغنی بیش از حد که با خاک ترکیب می شوند ، ارائه می دهد. به نظر می رسد این مشکل هم همانند مشکلات دیگر زشت و زننده باشد ، اما با استفاده از صابون Dove شما می توانید آن را درمان کنید . صابون داو حاوی کلیه کرم ها و ترکیبات لازمه است که نه تنها پوست چرب را پاک می کند بلکه از خشکی و کثیفی آن جلوگیری می کند. این صابون نه تنها برای صورت ، بلکه برای کل بدن نیز قابل استفاده است. پنج ویژگی برتر صابون داو برای پوست چرب در زیر ذکر شده است:

مزایای صابون داو برای پوست چرب

1. پاک کننده موثر پوست

پاک کننده موثر پوست

صابون داو ( Dove ) دارای هیدروکسیدهای آلفا و بتا است که توانایی بالا بردن آلودگی و سلولهای چربی بیش از حد پوست را دارد و آنها را به آرامی از بین می برد ، بدون اینکه به لایه های پوستی آسیب برساند. در پاکسازی منافذ به گونه ای بسیار موثر است که جوش ها ، جوش های سر سفید و جوش های سرسیاه بدون داشتن هیچ گونه اثر و عوارض ، از بین بروند. این صابون می تواند لکه های روغنی را که روی پوست چرب جمع می شود ، ریشه کن کند.

ادامه مطلب
9 روش کره ای ها برای داشتن موهای سالم و نرم

2. تأمین مورد نیاز آب بدن

پوست کم آب می تواند باعث نگرانی جدی شود . خشکی زیاد باعث از بین رفتن کامل محتوای آب پوست می شود. بنابراین Dove تأیید می کند که یک محصول عالی برای مرطوب نگه داشتن پوست است. استفاده از این محصول معمولاً در فصل زمستان که پوست تمایل دارد خیلی سریع رطوبت خود را از دست بدهد مفید است. صابون Dove به پوست چرب برای بستن منافظ باز و از بین نرفتن رطوبت پوست ، همچنین به حفظ آبرسانی به پوست کمک می کند ای در حالی است که چربی اضافی را نیز از بین می برد. این صابون همچنین از تحریک شدن پوست جلوگیری می کند و این توانایی را دارد که رنگ پوست را روشن کند.

3. صابون داو یک مرطوب کننده طبیعی است

صابون داو یک مرطوب کننده طبیعی است

داو به گونه ای تولید شده است که مانند باعث مرطوب بودن پوست چرب می شود . این یک واقعیت بزرگ است که در صورت بی احتیاطی در استفاده از هر محصولی ، پوست چرب ، می تواند بسیار حساس شده و لکه ها و خشکی زیادی داشته باشد. بنابراین استفاده از صابون Dove برای این افراد بسیار مهم است ، که نه تنها از ایجاد لکه جلوگیری می کند بلکه به مرطوب سازی پوست کمک می کند تا از زبری جلوگیری کرده و آن را نرم و لطیف نشان دهد.

4. صابون داو تغذیه پوست را به طور کامل فراهم می کند

پوست چرب معمولاً نتیجه تغییرات هورمونی نامتعادل در بدن است که روی پوست منعکس می شود. اغلب دیده می شود که عدم تعادل در هورمونها یا منجر به ترشح بیش از حد و یا عدم ترشح می شود. استفاده از صابون داو به طور مرتب ، باعث می شود که پوست از نظر تغذیه ای و از سلامت و براق بودن برخوردار باشد.

5. صابون داو ضد آلرژی است

این مارک صابون مطابق با شهرت خود شناخته می شود و همچنین برای کسانی که پوست حساسیت بالایی دارند مناسب است. مشتریان این محصول می گویند در ابتدا و قبل از خرید این صابون ، بخاطر حساسیت پوست خود احتیاط می کردند ، اما پس از استفاده از این صابون ، آنها به طرفداران پرشور تبدیل شده اند! این اساساً به دلیل خاصیت های ضد آلرژی است که این صابون حاوی آن است. این خواص از واکنش پوست چرب جلوگیری می کند.

ادامه مطلب
مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ: باید ها و نباید ها + عوارض جانبی بالقوه

بنابراین دیگر نگران پوست چرب خود نباشید. با داو ، شما یک شریک مراقبت از پوست دارید .

نظرات خود را در مورد این برند و این صابون در بخش نظرات همین صفحه بازگو کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *