کرم آبرسان چیست + معرفی تمام کرم های آبرسان

کرم آبرسان چیست + معرفی تمام کرم های آبرسان

کرم آبرسان چیست؟

یکی از مهمترین اجزای پوست سالم ، آبرسانی است.

در این مقاله به تمامی چیز هایی که باید در مورد آبرسان ها بدانید باز گو کرده ایم ، با توتفرنگی لند همراه باشید .
اما آبرسانی سوالات متداول را به وجود می آورد: آیا می توانیم از کرم بدن روی صورت خود استفاده کنیم؟
چه زمانی بهترین زمان برای آبرسانی است؟
آیا تفاوتی بین آن همه کرم و لوسیون وجود دارد؟
یک متخصص پوست با مجوز از هیئت مدیره پوست در Union Square Laser Dermatology در نیویورک ، می گوید: “آبرسانی یک قسمت اساسی در کار های روزمره ما برای مراقبت از پوست هست.” “همانطور که بدن ما نیاز به آبرسانی با آب دارد ، پوست ما نیز چنین نیازی را داراست . در کوتاه مدت ، آبرسان پوست شما را بالا برده (پوست را کشیده ) و به صورت شما شادابی می بخشد. در دراز مدت ، مرطوب کننده مداوم به کاهش مشکلات ظاهری و میزان ظرافت کمک می کند و همچنین خطوط و چین و چروک را از بین می برد. “

تفاوت کرم آبرسان و مرطوب کننده

بسیاری از ما نمی دانیم تفاوت این دو در چیست. اما ما باید این تفاوت را درک کنیم زیرا این می تواند نحوه برخوردمان را با پوستمان  را تغییر دهد و باعث شاد شدن آن شود. (و اگر شما یک فرد وسواسی و حساس هستید ، می توانید از دکتر پوست خود بخواهید برای شما این موضوع را توضیح دهند. توضیح گرفتن از پزشک خود خالی از لطف نیست .)

کار تغذیه کننده (مرطوب کننده) به این معناست که ، زمانی که بدن شما چیزی از هیدراتاسیون ( آبرسانی ) دریافت نمی کند: می توانید با استفاده از کرم مرطوب کننده ، مواد مغذی را دریافت کنید و سطح روغن مورد نیاز خود دوباره پر نگه دارید. همچنین پوست شما غنی تر خواهد شد و همچنین برای پوست های خشک عالی است.

ادامه مطلب
رازهای درمان آکنه با گوگرد که کسی نمی داند + مزایا گوگرد

مرطوب کنندگی به طور کلی به این معنی است که فقط میزان آبرسانی شما مورد بررسی قرار می گیرد.

اگر هنگام استفاده از ماسک های مرطوب کننده در خانه ، در صورتی که پوست شما به ماده مغذی نیاز داشته باشد ، ممکن است پوستتان هرگز به اندازه دلخواه شما براق و مرطوب نشود. به همین ترتیب ، اگر از محصولات مغذی استفاده می کنید و همینطور از قبل پوستی چرب یا سالم دارید ، ممکن است براش استفاده از این کرم ها خیلی سنگین باشد و منجر به تیرگی پوست یا حتی گرفتگی شود.

مواقعی وجود دارد که شما به “مواد مغذی و مرطوب کننده پوست” نیاز دارید و این زمانی است که نیاز شما برای استفاده از کرم های آبرسان چند برابر خواهد شد. ممکن است متوجه شده اید که بسیاری از پوستهای “بالغ” یا “خشک” این خواسته را داشته باشند. (به یاد داشته باشید: پوست خشک نوعی پوست است ، نه یک بیماری ، و این عدم تولید روغن را استنباط می کند ؛ پوست کم آب معمولاً تشنه رطوبت است ، احساس سفتی می کند و خطوط ظریف برجسته تر می شوند.)

تفاوت کرم آبرسان و مرطوب کننده

چرا اعضای مختلف بدن به مرطوب کننده های مختلفی احتیاج دارند

خارجی ترین لایه پوست که به اپیدرم معروف است ، وظیفه آن ،به دام انداختن رطوبت در بدن و دفع همزمان مواد آسیب رسان را است. دیاز می گوید: “شما باید یک سد رطوبت ایجاد کنید و اطمینان حاصل کنید که سلول های پوست به طور مداوم هیدراته می شوند.” “مرطوب کنندگی مناسب ، می تواند قرمزی ، ترک یا پوسته پوستی را به ویژه در افرادی که مستعد چنین مواردی هستند ، مانند کسانی که در محیط های خشک زندگی می کنند ، تا حد زیادی کاهش دهد.”

دیاز توضیح داد که بدن ما طی هزاران سال تکامل یافته است. بنابراین ، ما بافت ضخیم تری در کف دستان ، کف پا و اطراف آرنج و زانوها ایجاد کرده ایم ، زیرا به زبان ساده ، بیشتر از آنها استفاده می کنیم. در واقع ، این نواحی تا 10 برابر ضخیم تر از بافت ظریف اطراف چشم شما هستند.

ادامه مطلب
6 روش برای تغییر پوست برای بهتر شدن به گفته یکی از چهره های مشهور

به همین ترتیب ، آبرسان ها با در نظر گرفتن یک قسمت خاص از بدن فرموله می شوند. برخی از آنها برای عبور از مناطق سخت تر و هدف قرار دادن خشکی یا پیری زودرس ایجاد شده اند. روش دیگر ، آبرسان های مخصوص صورت فقط باید از لایه نازک تری عبور کنند. به گفته دیاز ، شما می توانید از محصولی برای قسمت هایی از بدن که برای آن در نظر گرفته نشده است استفاده کنید (بدون هیچ گونه عوارض جانبی) ، اما ممکن است پول خود را هدر دهید زیرا این محصول نیز کارایی خوبی نخواهد داشت. بنابراین بهتر است فقط به کرم صورت ، صورت و لوسیون بدن و غیره بچسبید.

چگونه می توان فهمید که آیا به یک مرطوب کننده ، کرم آبرسان یا هر دو نیاز داریم؟

اگر میدانید پوست شما خشک است ، راه حل بسیار ساده هست ، فقط کافی است یک کرم مرطوب کننده برای بازگرداندن ظاهر شاداب و درخشش و جوانی پوست داشته باشید .
اگرچه این کار ممکن است در بعضی مواقع درست باشد ، اما ممکن است پوست شما خشک باشد ، اما خشکی بخاطر کم آبی باشد . اگر مورد دوم درست باشد ، کرم آبرسان  همان چیزی است که پوست شما به آن نیاز دارید.

برای دانستن اینکه پوست شما خشک یا کم آب است ، توجه به وضعیت پوست مهم است. پوست دارای یک سد چربی طبیعی است که از خود در برابر آسیب و از دست دادن آب محافظت می کند.
اگر مستعد داشتن پوستی خشک و پوسته پوسته هستید ، این نشانه ای کاملاً مشهود است که سلولهای چربی به اندازه کافی برای تشکیل یک مانع محافظتی تولید نمی کند ، بنابراین نمی تواند رطوبت را قفل کند. و اینجاست که مرطوب کننده ها وارد بدن می شوند.

کار مرطوب کننده چیست؟

“کار مرطوب کننده این است که مقدار آب تبخیر شده از پوست را کاهش دهد تا از دست دادن آب ترانسپیدرمال را به حداقل برساند. آنها قفل می شوند و در رطوبت مهر و موم می کنند. 
تحقیقات نشان می دهند ، مرطوب کردن به ویژه برای پوستی که پس از انجام یک لایه برداری شیمیایی ، یا در طول زمستان خشک و لایه برداری یا پوسته پوسته می شود ، مفید است.

ادامه مطلب
درمان شوره سر خانگی با روغن کرچک ( 100 درصد تضمینی )

 

نحوه استفاده کرم آبرسان برای صورت

در اینجا به صورت فیلم و توضیحات نوشتاری اشتباهات رایج در استفاده از کرم را به شما بازگو می کنیم همچنین برای شما عزیزان آموزش خواهیم داد که چگونه از کرم های آبرسان استفاده کنید و  .در ادامه با ما همراه باشید .

مرحله 1: کمی بیشتر نخود از کرم کف دست بگیرید.

اشتباه رایج خیلی از افراد: استفاده زیاد از حد از کرم . تنها آنچه شما نیاز دارید بین مقدار نخود و بادام هندی است و به یاد داشته باشید که مرطوب کننده را به مرکز کف دست خود بمالید – نه سر انگشتان.

مرحله 2: مرطوب کننده دست ها را گرم کنید.

اشتباه رایج: استفاده از نوک انگشتان . از گرم بودن دست و پخش شدن کرم روی تمام بخش های دست اطمینان حاصل کنید .

مرحله 3: با استفاده از حرکات دایره ای ملایم روی گونه ها بمالید.

اشتباه رایج: مرطوب کردن قسمت های صورت به ترتیب اشتباه. به طور معمول گونه ها خشک ترین قسمت صورت خواهند بود (اگرچه این ممکن است بسته به نوع پوست شما متفاوت باشد) ، بنابراین سعی کنید ابتدا از گونه هایتان شروع به مالیدن کرم بکنید

مرحله 4: به پیشانی و بقیه صورت بزنید.

سپس پیشانی ، مرطوب کننده را به بینی و منطقه T و سپس چانه ، گردن و گوش ها بمالید.

مرحله پنجم: از ضربه های سبک و آرام به سمت بالا ، به خصوص روی گردن استفاده کنید.

اشتباه رایج: بالا و پایین کشیدن پوست صورت و گردن. پوست گلو و صورت خود را به سمت بالا بکشید 

چه انتظاراتی باید از یک کرم آبرسان داشته باشیم؟ 

جلوگیری از تیرگی

استفاده از مرطوب کننده مناسب پوست شما ،  باعث افزایش رطوبت پوست می شود ، همچنین از پوسته پوسته شدن و تیرگی جلوگیری می کند و یک لایه محافظ از رطوبت ایجاد می کند که در تمام طول روز ماندگار است.

ادامه مطلب
مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ: باید ها و نباید ها + عوارض جانبی بالقوه

به جوان ماندن پوست کمک کند

پوست صورت ، گوش ها ، گردن و قفسه سینه به تغییرات محیطی بسیار حساس هستند . این نواحی از پوست نیز سلولها را با سرعت بیشتری نسبت به سایر قسمتهای بدن از بین می برد. بنابراین برای ترمیم خود به رطوبت نیاز دارد که باعث می شود سلولهای پوستی جوانتر به سطح برآیند.

کاهش ظاهر چین و چروک ها

مرطوب کنندگی می تواند از پارگی یا پوسته پوسته شدن صورت جلوگیری کند. استفاده از یک مرطوب کننده ، ظاهر چین و چروک را بهبود می بخشد.

مشکلات پوستی را کاهش دهید

مرطوب کردن روزانه پوست می تواند احتمال ایجاد خشکی یا چربی شدید را کاهش دهد. افراط در هر دو حالت ( خشکی شدید یا چربی شدید ) برای پوست مضر است و باعث بیماری های پوستی شایع مانند آکنه می شود.

چه ساعت هایی از کرم آبرسان استفاده کنیم؟

زمان شماره 1: صبح

با مرطوب سازی در اول صبح ، پوست خود را برای طول روز آماده کنید.

این بهترین راه برای آماده سازی ، آبرسانی و محافظت از پوست شما در طول روز است و (به معنای واقعی کلمه) قبل از زمانی که با عوامل محیطی و تحریک کننده های بی شماری روبرو می شوید.

زمان شماره 2: بعد از دوش گرفتن ، صورت خود را بشویید ، یا شنا کنید

مهم نیست که در چه ساعتی از روز قرار دارد ، استفاده از مرطوب کننده بسیار مهم است ، بعد از زمانی که آب به اندازه کافی به صورت رسید می توانید استفاده کنید .

زمان شماره 3: قبل از خواب

مرطوب کننده صبحگاهی شما را برای روز آماده می کند و کرم های مرطوب کننده شبانه هنگام خواب کارهای اصلاحی انجام می دهند.

تحقیقات نشان می دهد که از ساعت 10 شب و 11 شب شب زمانی است که پوست ما به طور موثر خود را ترمیم می کند.

ادامه مطلب
چگونه به طور طبیعی از شر بوی زیر بغل (بوی بد زیر بغل) خلاص شوید

چه سنی برای استفاده از کرم آبرسان مناسب است

چه سنی برای استفاده از کرم آبرسان مناسب است؟

در 20 سالگی چگونه از پوست مان محافظت کنیم؟

در سن 20 سالگی، اگر از پوستی نرمال برخوردارید، فقط كافی است پیش از خواب آن را بشویید. اگر جزو كسانی هستید كه دارای پوستی چرب هستند از شوینده‌هایی كه شبیه ژل است استفاده كنید و اگر پوستی خشك دارید از محصولاتی كه حاوی شیر هستند.

در سن 30 سالگی چگونه از پوست مان محافظت کنیم؟

با رسیدن به 30 سالگی نگرانی‌های شما در مورد جوش‌ها از بین خواهد رفت اما حواس‌تان باشد كه روند نزولی پوست شروع شده است. بعد از سن 30 سالگی نور آفتاب فرصت این را خواهد داشت تا تاثیرات منفی خود را روی پوست‌تان نشان دهد. احتمالا متوجه شده‌اید كه خطوط پوستی یا نقطه‌های تیره روی پوست‌تان بیشتر و مشخص‌تر شده‌اند؛ به همین دلیل استفاده از محصولات ضد پیری و یك كرم چشم روزانه برای جلوگیری از آسیب‌های تدریجی از ضروریات است.

در سن 40 سالگی چگونه از پوست مان محافظت کنیم؟

آن روزها که جلوی آفتاب دراز می‌کشیدید تا برنزه شوید، به جز رنگ قهوه ای که پوست‌تان می‌گرفت، آثار دیگری روی آن مشاهده نمی‌کردید اما 40 سالگی زمانی است که اثرات مخرب اشعه آفتاب به صورت لکه‌های تیره و نقاط قرمز و التهاب گونه روی پوست‌تان خود را نشان می‌دهد حالا دیگر پوست‌تان کلاژن‌سازی کمتری دارد و همین موضوع باعث می‌شود خاصیت ارتجاعی پوست رفته رفته کم شود و پوست شما هر روز یک خط و شیار تازه را روی خود تجربه کند. اما نگران نباشید چون مراقبت به موقع همه این اتفاق ها را عقب می اندازد. از آنجا که پوست درخشندگی سابق را ندارد و هرچه بیشتر دچار خشکی و کاهش تولید چربی شده، باید مراقبت بیشتری از آن به عمل آورید.

در سن 50 سالگی چگونه از پوست مان محافظت کنیم؟

خانم‌ها با ورود به میانسالی به كرم‌های ضدآفتاب با 30SPF و بالاتر نیاز دارند. به آنها توصیه می‌شود حتی در منزل هم از ضدآفتاب استفاده كنند. خانم‌هایی كه مرز 50 سالگی را گذرانده‌اند حتما باید از كرم‌های دورچشم و ضدچروك برای پیشگیری از زیادتر شدن چروك‌ها استفاده كنند.

ادامه مطلب
5 دلیل مهم که چرا روغن زیتون برای پوست مناسب است !!

استفاده از كرم‌های لایه‌ بردار به صورت ماهانه و زدن كرم‌های روشن‌كننده هر 2 تا 3 روز یك‌بار برای خانم‌ها در این سن توصیه می‌شود. انواع میوه‌ها و سبزی‌ها، به‌خصوص آنهایی كه رنگ قرمز، نارنجی و زرد دارند، سرشار از آنتی‌اكسیدان‌ها هستند و مصرف حداقل 5 وعده از آنها در طول روز به تمام خانم‌ها در 50 سالگی برای حفظ سلامت پوست‌شان توصیه می‌شود.

آیا کرم آبرسان باعث جوش میشود؟

گاهی اوقات شنیده ایم که کرم مرطوب کننده باعث جوش زدن می شود، اما در واقع این به زمانی مربوط می شود که از کرم مرطوب کننده نامناسب برای پوست چرب استفاده می کنید. پوست های چرب به صورت ذاتی مستعد جوش زدن بیشتری هستند و در صورتی که از کرم های آبرسان نادرست برای این پوست ها استفاده کنید، چربی مضاعف پوست، زمینه جوش زدن را فراهم خواهد کرد. از این روی تنها کاری که باید انجام دهید، انتخاب و خرید کرم مرطوب کننده پوست چرب است که برای پوست های دارای چربی طبیعی طراحی شده و به وسیله آن بتوانید ضمن رطوبت رسانی به پوست خود، چربی آن را نیز کاهش داده و تنظیم نمایید.

چگونه یک کرم آبرسان خوب برای پوستمان انتخاب کنیم؟

شما می توانید با دانستن اینکه پوست شما خشک یا چرب هست ، بهترین نوع کرم آبرسان را برای خود انتخاب کنید .
نوع پوست خود را تعیین کنید:
پوست خشک
(از مرطوب کننده سنگین تر و پایه روغن باید استفاده کند )
پوست روغنی (از مرطوب کننده های سبک و پایه آب باید استفاده کند)
پوست بالغ (از مرطوب کننده های پایه روغن برای حفظ رطوبت باید استفاده کند)
پوست حساس (از مواد تسکین دهنده مانند آلوئه که بر روی پوست خشن نخواهد بود) باید استفاده کند.
پوست طبیعی / ترکیبی (از مرطوب کننده سبک و پایه آب باید استفاده کند.)

کرم آبرسان پوست خشک

1. کرم آبرسان درماتیپیک مدل REFRESH

1. کرم آبرسان درماتیپیک مدل REFRESH ​

2. کرم مرطوب کننده فیس دوکس سری Acnesome مدل HYDRA

2. کرم مرطوب کننده فیس دوکس سری Acnesome مدل HYDRA​

کرم آبرسان پوست چرب

1. کرم آبرسان ژوت مدل هیدرا اکتیو

1. کرم آب رسان ژوت مدل هیدرا اکتیو​

2. فلوئید آبرسان درماتیپیک مدل ANTI-POLLUTION

2. فلوئید آبرسان درماتیپیک مدل ANTI-POLLUTION​

بهترین آبرسان برای پوست حساس

کرم مرطوب کننده هیدرازوم فیس دوکس

کرم مرطوب کننده هیدرازوم فیس دوکس​

کرم آبرسان ضد قرمزی

در این بخش قصد داریم تعدادی از محصولات را که به بهبود قرمزی پوست کمک می کنند معرفی کنیم . همچنین اگر اطلاعات خاصی نسبت به چگونگی به وجود آمدن یا برطرف کردن قرمزی پوست ندارید ، پیشنهاد می کنیم ابتدا مقاله راه های درمان قرمزی پوست را مطاله کنید .

ادامه مطلب
رفع زگیل با روغن درخت چای : فواید ، نحوه استفاده و موارد دیگر

کرم مرطوب کننده و ضد قرمزی ای سی ام سری Sensitelial مدل Soothing

کرم مرطوب کننده و ضد قرمزی ای سی ام سری Sensitelial مدل Soothing​

کرم های آبرسان خانگی

آبرسانی به پوست چرب

ماسک آبرسان پوست با موز

مواد لازم:

 • یک عدد موز رسیده
 • یک قاشق چای خوری عسل
 • یک عدد لیمو یا پرتقال

 

طرز تهیه ماسک:

 1. موز را له کنید.
 2. عسل را اضافه کنید.
 3. سه تا چهار قطره آب ‌لیمو یا پرتقال در آن بریزید و به‌خوبی مخلوط کنید. مطمئن شوید که خمیر حاصل، نرم و یکدست است.
 4. حالا این خمیر را روی گردن و صورت‌تان بمالید و بگذارید ۱۵ دقیقه بماند.
 5. سپس با آب گرم بشویید. برای شستشو می‌توانید از یک لیف نرم نیز استفاده کنید.

ماسک آبرسان پوست با بلغور جودوسر و آووکادو

ماسک آبرسان پوست با بلغور جودوسر و آووکادو​

مواد لازم:

 • نصف میوه آووکادوی رسیده
 • نصف فنجان بلغور جو دوسر

 

طرز تهیه ماسک:

 1. بلغور جو دوسر را بپزید.
 2. با یک چنگال، آووکادو را له کنید.
 3. حالا این دو را با هم مخلوط کنید و خمیر حاصل را روی پوست‌تان بمالید.
 4. بگذارید ۱۰ تا ۱۵ دقیقه بماند.
 5. سپس با آب گرم بشویید و صورت‌تان را با حرکات ضربه‌ای حوله، خشک کنید.

ماسک آبرسان پوست با تخم مرغ و آووکادو

مواد لازم:

 • نصف میوه آووکادوی رسیده
 • یک عدد سفیده‌ تخم‌مرغ
 • یک قاشق چای خوری آب لیمو ترش

 

طرز تهیه ماسک:

 1. با استفاده از چنگال، آووکادو را له کنید.
 2. سفیده‌ تخم‌مرغ را جدا کنید و به آووکادو اضافه کنید.
 3. حالا آب‌ لیمو را در آن بریزید و به‌ خوبی مخلوط کنید.
 4. این ماسک را به آرامی روی صورت‌تان بمالید. مراقب باشید وارد چشم‌هایتان نشود.
 5. اجازه دهید که ۱۰ تا ۱۵ دقیقه روی پوست‌تان بماند، سپس با آب گرم بشویید و با حرکات ضربه‌ای حوله خشک کنید.

توجه: ماسک‌های خانگی حاوی آووکادو برای پوست چرب را می‌توانید هفته‌ای یک‌ بار استفاده کنید.

آبرسانی به پوست چرب

ماسک آبرسان پوست با سس مایونز

ماسک آبرسان پوست با سس مایونز ​

موادلازم:

 • نصف قاشق غذا خوری مایونز
 • یک قاشق غذا خوری ماست پرچرب
 • یک زرده تخم‌مرغ
 • یک قاشق چای خوری عسل
ادامه مطلب
9 ویژگی عطر ها که هیچکس به شما نمی گوید

 

طرز تهیه ماسک:

 1.  ابتدا همه‌ مواد را باهم مخلوط کنید.
 2. انقدر مواد را هم بزنید تا کاملا یکدست شود.
 3. مواد را روی پوستتان بمالید و اجازه دهید 20دقیقه روی پوستتان بماند.
 4. برای شستن این ماسک از اب ولرم استفاده کنید.

ماسک آبرسان پوست با خیار و گلاب

مواد لازم:

 • پوست خیار
 • مقداری گلاب

طرز تهیه ماسک:

 1. پوست خیار را رنده کنید.
 2.  پوست خیار رنده شده را به مدت 30 دقیقه درون گلاب قرار دهید.
 3. مواد آماده شده را روی پوستتان بمالید و اجازه دهید برای مدتی روی پوستتان بماند.

توجه: استفاده از این ماسک به صورت روزانه می‌تواند در افزایش آبرسانی به پوست و برطرف شدن زبری و خشکی آن کمک شایانی بکند. 

ماسک آبرسان پوست با خیار و گلیسیرین

مواد لازم:

 • یک عدد خیار متوسط
 • یک قاشق غذا خوری گلیسیرین

طرز تهیه ماسک:

 1. خیار را رنده کنید.
 2. روغن گلیسیرین را اضافه کنید.
 3. این مواد را هرشب به مدت 20 دقیقه روی پوستتان بگذارید.

بررسی انواع کرم های آبرسان

کرم مرطوب کننده دست و صورت لافارر مدل آب رسان

کرم مرطوب کننده دست و صورت لافارر مدل آب رسان​

از آنجا که پوست دست و صورت در معرض تماس مستقیم با محیط خارج است دچار بیشترین آسیب می‌شوند. یکی از اولین فاکتورهای شادابی پوست، حفظ رطوبت آن بوده که درکنار عوامل رطوبت‌رسان، چربی‌های ترشح شده از غدد چربی سطح پوست نیز نقش مهمی در سلامت و زیبایی پوست ایفا می‌کنند.
کرم مرطوب‌کننده لافارر برای صورت و دست دارای رطوبت رسانی عمقی، کند کننده روند پیری پوست، محافظت از پوست در مقابل رادیکال‌های آزاد است. از این کرم می‌توان برای پوست‌های معمولی و مختلط استفاده کرد. عصاره گیاهان به‌کاررفته از جمله بابونه، گل همیشه بهار، آلوئه ورا، روغن زیتون و روغن بادام در این محصول موجب احیای نرمی و لطافت پوست، رطوبت‌رسانی طولانی مدت ‌می‌شود.
این محصول فاقد مواد کومدوژن و براق کننده است. این کرم حاوی ویتامین E و C است و به بازسازی پوست نیز کمک می‌کند. محفظه این کرم تیوپی بوده و در حجم ۷۵ میلی‌لیتر عرضه می‌شود.

ادامه مطلب
هر آنچه که قبل از خرید یک عطر باید بدانید !!+ راهنمای خرید
امتیاز این کرم در دیجی کالا

امتیاز کرم آبرسان لافار

کرم آبرسان وچه مدل Bamboo

کرم آبرسان وچه مدل Bamboo​
کرم آبرسان وچه مدل Bamboo​
کرم آبرسان وچه مدل Bamboo​

کرم آبرسان لورآل مدل EKSPERT

کرم آبرسان لورآل مدل EKSPERT​

 • مناسب برایپوست معمولی , انواع پوست
 • حجم50 میلی لیتر
 • نوع محفظه نگه دارندهکاسه ای
 • جنس محفظه نگه دارندهشیشه
 • صادر کننده مجوزسازمان غذا و دارو

کرم آبرسان لورآل مدل EKSPERT​

کرم مرطوب کننده قوی سی گل مدل Hydra Beauty Intense Plus

کرم مرطوب کننده قوی سی گل مدل Hydra Beauty Intense Plus​
امتیاز کرم مرطوب کننده قوی سی گل مدل Hydra Beauty Intense Plus​
نظرات کرم مرطوب کننده قوی سی گل مدل Hydra Beauty Intense Plus​

کرم آبرسان و مرطوب کننده سوپکس مدل HYDRA PLUS

کرم آبرسان و مرطوب کننده سوپکس مدل HYDRA PLUS​
کرم آبرسان و مرطوب کننده سوپکس مدل HYDRA PLUS​
کرم آبرسان و مرطوب کننده سوپکس مدل HYDRA PLUS​

جمع بندی

در این مقاله به این که چگونه تفاوت یک آبرسان و یک مرطوب کننده را متوجه شویم ، کارایی هر کدام چیست و نحوه استفاده از آن هارا برای شما پرداختیم . اگر محصولی مد نظر شماست و از آن استفاده کرده اید یا دوست دارید اطلاعاتی از آن داشته باشید ، کافیست اسم آن را در قسمت نظرات همین صفحه بیان کنید تا برای شما به صورت مفید و مختصر ویژگی ها و امتیاز آن محصول را بازگو کنیم .
دقت فرمایید که این پست همواره در حال بروزرسانی و آپدیت شدن محصولات جدید خواهد بود .تا شما بتوانید بهترین محصول را برای پوست خود انتخاب کرده و دیگر ناراحتی برای خرید آبرسان نداشته باشید .

منابع : بیتوته ، دیجیکالا

One thought on “کرم آبرسان چیست + معرفی تمام کرم های آبرسان

 1. المیرا says:

  عالی بود ،خیلی مقاله کامل و بینظیری بود . همه مطالب رو در بر میگرفت . مرسی از پست خوبتون .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *