نمایش یک نتیجه

27%
55,000 تومان

بادی اسپلش چیست؟  

بادی اسپلش یا body splash یکی از اعضای خانواده عطر ها هستند که قدرت کمتری نسبت به باقی پرفیوم ها دارند . بادی اسپلش ها ، هم به صورت اسپری و هم عطر ساخته می شوند و هیچ فرقی بین آن‌ها نیست ، فقط این تفاوت ها را شرکت های سازنده به وجود می آورند تا ظاهری خاص را برای بادی اسپلش های خود طراحی کنند.

زمان ماندگاری بادی اسپلش ها چقدر است ؟ 

بادی اسپلش ها از نظر ماندگاری زیاد قوی نیستند و نهایتا 3 الی 4 ساعت دوام دارند ( در بهترین شرایط ) . زیرا رایحه استفاده شده در این محصولات خیلی کمتر از سایر اعضای خانواده پرفیوم ها است ، پس این یک اتفاق کاملا طبیعی است .

بادی اسپلش همون دئودرانته؟

در واقع بادی اسپلش ها اصلا قدرت دئودرانت ها ( دئودورانت همان اسپری یا عطر برای از بین بردن بوی عرق و بوی بد زیر بغل است ) را ندارند . رایحه بادی اسپلش ها کاملا ملایم و سبک است و نمی توانند جلوی بوی بد عرق را همانند دئودورانت ها بگیرند.

دسته بندی بادی اسپلش

چرا بادی اسپلش بخریم؟

همیشه این سوال وجود دارد که واقعاً چرا باید بادی اسپلش بخریم؟ خب توتفرنگی لند ابن قضیه رو کامل برای شما باز می کنه .

1- چون قیمت کمتری دارند . قطعاً قیمت برای همه ما مهم است ، اما دوست داریم همه جا خوش بو باشیم. پس بنظر میاد با توجه ب قیمت بادی اسپلش ها ، آن‌هاپیشنهاد خوبی برای این کار هستند . ( توجه کنید ، قیمت پایین بادی اسپلش ها بخاطر بی کیفیت بودن آنها نیست و فقط بخاطر این است که میزان رایحه استفاده شده در آن‌ها کمتر از سایر عطرها است.)
2-چون رایحه ملایم تری دارند . اگر شما هم مثل من از بوی تند عطر ها بیزار هستید و این بوی غلیظ عطر ها روی شما تاثیر می‌گذارند و باعث سر درد یا سرگیجه شما می‌شوند ، بهترین کار خرید یک عطر با رایجه ملایم تر است که با خرید بادی اسپلش به آن خواهید رسید .
3- در دو نوع شاین دار و بدون شاین هستند.

بادی اسپلش شاین دار چیه؟

بادی اسپلش شاین دار یا همون اکلیلی نوعی بادی اسپلشه که در آن مقداری اکلیل وجود دارد .زمانی که شما از این نوع بادی اسپلش ها استفاده می کنید ، مقداری اکلیل هم همراه با رایحه خارج می شود که باعث زیبایی بخشیدن به گردن و لباس شما خواهد شد .

نحوه استفاده از بادی اسپلش ها

بادی اسپلش ها را بهتر است بعد از حمام ، زمانی که پوست بدن هنوز خشک نشده است استفاده کنید و با حوله خود آن را روی تمام پوست بدن خود بکشید . 
همچنین میتوانید از آن روی مچ دست ، یا گلوی خود اسپری کنید تا میزان ماندگاری رایحه آن را افزایش دهید.