لوازم و تجهیزات آرایشی

تمام لوازم و تجهیزات آرایشی فروشگاه توتفرنگی لند

مشاهده همه 2 نتیجه

9%

ابزار و تجهیزات آرایشی

براش سوییت رز ست 3 تایی

68,000 تومان
15,000 تومان

برس های آرایشی - در مورد لوازم جانبی بدانید

برس های آرایش ابزاری با موهای زیاد و دسته بلند است که معمولاً برای آرایش یا پخش مواد آرایشی روی صورت استفاده می شود. این لوازم آرایشی ضروری همچنین چندین وظیفه دیگر مانند ترکیب محصولات با پوست ، استفاده از رنگدانه ها و پوشاندن مناطق مشکل را نیز انجام می دهد. برس آرایشی ، اگر به درستی استفاده شود ، می تواند ظاهری بی عیب و نقص ایجاد کند که بیشتر تأثیرگذاران زیبایی می خواهند به دست آورند.

ست براش آرایشی

هر ویژگی از صورت باید با نوع مناسب برس آرایش انجام شود. به عنوان مثال ، چشم ها به مجموعه ای متفاوت از برس در برابر صورت نیاز دارند. توتفرنگی لند تضمین می‌کند که یک برس برای دستیابی به ظاهر مطلوب کافی نیست و لیستی جامع از برس ها را برای اهداف مختلف تنظیم کرده است. با انتخاب گسترده برس های آرایشی بصورت آنلاین ، با حداکثر سهولت ظاهر چندگانه ایجاد کنید.

 

برس های مختلف برای چه استفاده می شوند؟

اگرچه ممکن است چندین برس آرایشی از نظر نرمی و شکل یکدست به نظر برسند ، اما هر کدام برای اهداف خاصی طراحی شده اند. برای اطلاعات بیشتر در مورد آنها ، در اینجا خلاصه ای از دسته های مختلف برس وجود دارد که می توانید در توتفرنگی لند کاوش کنید:

  • برس های صورت:

در اصل پنج برس برای صورت طراحی شده است. یکی براش تخت و برس مانند است. دومین برس صورت ، برس کانتور است. سه برس باقی مانده به ترتیب برای استفاده از رژگونه ، پودر و هایلایت است

  • برس های چشم:

اینها شامل برس های تخت ، زاویه دار ، مخلوط کن و سایه زدن هستند. شکل و کرکی هر برس متفاوت است. سایه بان صاف ، اپلیکاتور و برس های زاویه دار برای بهبود سایه چشم  ، تیز هستند ، در حالی که برس مخلوط کن معمولاً کرکی است.

  • برس های لب:

دو برس برای استفاده از رژ لب های ساتن و مات وجود دارد - خط لب و برس نرم کننده. در حالی که یکی به خطوط لب کمک می کند ، دیگری به پر کردن محصول کمک می کند.

  • ست های برس آرایشی:

یک برس شامل تمام برس های ذکر شده در بالا مانند برس ، پایه و چشم و برس می باشد تا بی نقص ترین آرایش ممکن را به شما ارائه دهد.

براش آرایشی صورت

چگونه از برس های میکاپ استفاده می کنید؟

در زیر چند روش وجود دارد که می توانید از برسهای آرایش استفاده بهتری داشته باشید و آنها را برای استفاده های مختلف حفظ کنید:

آموزش استفاده:

از وارد آمدن فشار بیش از حد به مسواک ها اجتناب کنید زیرا ممکن است آرایش شما خشن به نظر برسد و یا حتی به موها آسیب برساند.
برس و چشم برای محصولی طراحی شده اند که روی پوست قرار می گیرند ، بنابراین هنگام استفاده از آنها همیشه از انگشت شست یا کشش استفاده کنید.
همیشه محصولات پودر اضافی را برای خاتمه کار صاف و شیرین بزنید.

فروشگاه بهترین برس های آرایش آنلاین در توتفرنگی لند

توتفرنگی لند معتقد است که به خریداران کمک می کند تا انتخاب های مد ، آرایش و دکوراسیون منزل را عاقلانه انجام دهند. به همین دلیل ، فیلترهایی برای کمک به خریداران در یافتن دقیقاً همان چیزی که می خواهند قرار داده شده است. از طریق برنامه وفاداری توتفرنگی لند ، آموزش های ویژه هنرمندان مشهور گریم نیز به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

بنابراین ، اکنون ثبت نام کنید و امروز از طریق توتفرنگی لند  برس های آرایشی و سایر محصولات مانند پرایمر ، اسپری های فیکس ، خط چشم ، بادی اسپلش و موارد دیگر را با قیمت های مقرون به صرفه و تحویل سریع درب منزل داشته باشید .